Plastové míčky, kuličky a balónky do bazénu pro děti

Děti mají rády barevné, veselé a zajímavé hračky, které je dokážou zaujmout a se kterými si budou moci hrát dlouhé hodiny. Takovou hračkou jsou právě plastové míčky z naší nabídky.

Plastové míčky, kuličky a balónky mají vždy stejný průměr – 7 centimetrů. Balónky nabízíme v sedmi barvách, tedy v červené, žluté, oranžové, modré, zelené, růžové a fialové. Materiál, ze kterého jsou produkty vyrobeny, je naprosto neškodný a zdravotně nezávadný. Míčky jsou hladké, velmi snadno omyvatelné a hlavně disponují opravdu dlouhou životností.

Míčky můžete pořídit pouze ve speciálních baleních, a to buď v balení po 14, 28, 56 anebo rovnou 100 kusech.

Míčky, kuličky i balónky najdou své využití jak v interiéru, tak i v exteriéru. Hrátky s balonky jsou pro všechny děti opravdu vzrušující a nesmírně zábavné. O to více je potěšující, že si s těmito produkty budou moci vaše děti hrát vždy a všude. Balónky jsou vhodné nejenom na sucho, ale i do vodního prostředí. Mohou se tedy používat i v různých zahradních bazéncích anebo třeba jako zábavná hračka do vany. S míčky je možné si užívat legraci kdykoliv a za jakékoliv situace.

Kvalita je zaručena bezpečnostním certifikátem CE. Všechny míčky v balení jsou vyrobeny v Evropské unii a splňují přísné nároky na prvotřídní provedení a hlavně na zdravotní nezávadnost. Veškeré plastové míčky, kuličky i balónky do bazénu jsou certifikovány podle nejnovějších norem.

Zajistěte svým dětem barevnější a veselejší život díky těmto pestrým a hravým plastovým míčkům, kuličkám a balónkům, se kterými si užijí spoustu zábavy. Každý malý neposeda si zamiluje hraní s těmito na dotek příjemnými a hlavně kvalitními balónky. Co více by si mohli rodiče přát? Konečně je tu hračka, která je nezávadná, bezpečná a která nevyvolává alergické reakce ani u citlivých dětí.

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

   
 • Sada míčků suché, mokré bazény, hraní 14 ks. Průměr 7 cm, 7 barev 93
  Sada míčků suché, mokré bazény, hraní 14 ks. Průměr 7 cm, 7 barev
  Momentálně nedostupné
  Super kvalita, evropský výrobce. Vhodné k využití jak v interiéru tak i na zahrádce. Děti najdou určitě hodně možností využití: koutek v dětském pokoji, skákací hrad, do stanu, na pískoviště, do bazénu, do vany, koutek pro děti.

  89 Kč
 • Sada míčků suché,mokré bazény, hraní 28 ks. Průměr 7 cm, 7 barev 94
  Sada míčků suché,mokré bazény, hraní 28 ks. Průměr 7 cm, 7 barev
  Momentálně nedostupné
  Celkem 28 ks v sedmi barvách po 4ks - červená, modrá, žlutá, oranžová, zelená, fialová, růžová. Vyrobené z testovaného polyethylenu, s hladkým povrchem, příjemné na dotyk, snadno omyvatelné, extrémně trvalé v použití. Všechny míčky mají stejný průměr 7 cm. Míčky jsou vyrobené v EU a mají certifikát CE.

  149 Kč
 • micky1 1107
  Sada míčků suché,mokré bazény, hraní 50 ks 5 barev
  Momentálně nedostupné

  Celkem 50 ks v pěti matných barvách - matná růžová, matná černá, matná šedá, matná bílá, matná tyrkysová. Vyrobené z testovaného polyethylenu, s hladkým povrchem, příjemné na dotyk, snadno omyvatelné, extrémně trvalé v použití. Všechny míčky mají stejný průměr 7 cm. Míčky jsou vyrobené v EU a mají certifikát CE.


  229 Kč
 •  
 • Sada míčků suché,mokré bazény, hraní 56 ks. Průměr 7 cm, 7 barev 95
  Sada míčků suché,mokré bazény, hraní 56 ks. Průměr 7 cm, 7 barev
  Momentálně nedostupné
  Celkem 56 ks v sedmi barvách po 8ks - červená, modrá, žlutá, oranžová, zelená, fialová, růžová. Vyrobené z testovaného polyethylenu, s hladkým povrchem, příjemné na dotyk, snadno omyvatelné, extrémně trvalé v použití. Všechny míčky mají stejný průměr 7 cm. Míčky jsou vyrobené v EU a mají certifikát CE.

  259 Kč
 • micky1 Novinka 959
  Sada míčků suché,mokré bazény, hraní 100 ks 5 barev
  Momentálně nedostupné

  Celkem 100 ks v pěti matných barvách - matná růžová, matná černá, matná šedá, matná bílá, matná tyrkysová. Vyrobené z testovaného polyethylenu, s hladkým povrchem, příjemné na dotyk, snadno omyvatelné, extrémně trvalé v použití. Všechny míčky mají stejný průměr 7 cm. Míčky jsou vyrobené v EU a mají certifikát CE.


  399 Kč
 • Sada míčků suché,mokré bazény, hraní 100 ks. Průměr 7 cm, 7 barev 96
  Sada míčků suché,mokré bazény, hraní 100 ks. Průměr 7 cm, 7 barev
  Momentálně nedostupné

  Celkem 100 ks v sedmi barvách - červená, modrá, žlutá, oranžová, zelená, fialová, růžová. Vyrobené z testovaného polyethylenu, s hladkým povrchem, příjemné na dotyk, snadno omyvatelné, extrémně trvalé v použití. Všechny míčky mají stejný průměr 7 cm. Míčky jsou vyrobené v EU a mají certifikát CE.


  399 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.