Pěnové puzzle, podložka či koberec na zem pro děti 30x30 i 60x60

Naše kvalitní pěnové puzzle, podložky i koberce se staly nezbytnou součástí pokojíčků všech malých dětí a novorozeňat. Představují pro všechny ratolesti zajímavou hračku, která zároveň slouží jako efektivní ochrana proti studené podlaze a proti prochladnutí.

Zabýváme se jak samotnou výrobou, tak i následným prodejem těchto špičkových a zdravotně nezávadných podložek. Pěnové puzzle vyrábíme ve dvou základních tloušťkách – 8 anebo 16 milimetrů.

Seznamte se s hlavními výhodami podložek z naší nabídky:

-          Podlahová dekorace v pokojíčku každého malého neposedy

-          Snadná omyvatelnost a údržba

-          Barevná stálost

-          Tepelná izolace

-          Flexibilita jednotlivých dílů

-          Materiál nezpůsobuje alergické reakce

Pěnové puzzle, podložky i koberce na zem se vyrábí z pěnového polyethylenu, který je lehčený a zdravotně kompletně nezávadný. Disponujeme platným certifikátem na pěnové koberce a puzzle pro děti již od narození.

Zapomeňte na pochybné asijské výrobky, které mohou obsahovat azobarviva, škodlivé ftaláty a další těžké kovy. Vsaďte na produkty spolehlivého českého výrobce, který ví, co je pro vaše děti nejlepší. Nezávadnost je potvrzena také certifikací podle nejnovějších norem, které vzešly v platnost již 20. 7. 2013.

Zajistěte svým dětem rozvoj schopnosti při hraní si s jednotlivými díly, při skládání a při poznávání jednotlivých zvířátek, která jsou taktéž součástí některých typů puzzle. Naše nabídka je vám otevřená a připravená poskytnout pro vaše potomky to nejlepší. Nakupování u nás bude opravdu potěšením, a to díky bohaté nabídce z různých barevných kombinací, rozměrů a také díky atraktivním cenám pro všechny starostlivé a nadšené rodiče. Velké pěnové puzzle 30x30 ze zvířátky, puzzle s krtkem či abecedou a mnoho dalších typů můžete zakoupit rovnou u nás.

Pěnové puzzle, podložky či koberce na zem pro děti z dílny Malého neposedy budou opravdu báječnou volbou, jestliže chcete pro své dítko to nejlepší.

 

 

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem