Enebe

Webová stránka značky: Enebe
 

Značka číslo 1. ve Španělsku, bezkonkurenční lídr na Evropském trhu v obasti produktů pro stolní tenis. Tato společnost byla založena v roce 1965 s cílem pokořit celou Evropu vysokou kvalitou, revolučními ideami a novými technologiemi. Tento cíl byl úspěšný a v roce 1990 vstoupila společnost Enebe Sport na evropský trh a od prvního okamžiku si vybudovala silnou pozici.

Hlavním cílem společnosti je darovat každému opravdové potěšení z hraní stolního tenisu. S tímto úkolem si vývojáři společnosti hravě poradili a realizují inovativní řešení.

Technologie SFI (Easy Folding System) značně usnadňuje proces přípravy ke hře. Každý člověk může samostatně sestavit tenisový stůl a přitom vydat minimální úsilí.

Vývojáři se také zaměřili na různé situace, které mohou nastat a instalovali spolehlivý zajišťovací systém SCS (Sistema Barra Estabilidad). Už se nemusíte bát o bezpečí svých dětí. Nečekané rozevření stolu je vyloučeno.

Další technologie - QSA (Qick Assambley System), jejímž hlavním cílem je ulehčení procesu kompletace tenisového stolu a redukce času pro sestavení, je spolehlivá a užitečná tím, že k sestavení nepotřebujete žádné nářadí.

Specifickou vymožeností stolů Enebe je technologie Intervex. Stoly se skládají na druhou stranu, lépe se uchovávají a příprava ke hře Vám zabere pouhé dvě minuty!

ALS (Altur Level System) umožňuje hrát stolní tenis naprosto všem, aniž by se přihlíželo na věk a fyzickou zdatnost. Uživatel si sám může nastavit výšku stolu (64, 68, 78 cm). Navíc je třeba poznamenat, že společnost Enebe Sport své stoly přizpůsobila i osobám se zdravotním postižením.

Enebe je jednoznačně ideálním vůdcem, který se neustále snaží o dokonalost a v první řadě o spokojenost svých uživatelů, pro které se hra ping pongu proměnila v reálné potěšení.

Žádné produkty od výrobce Enebe nebyly nalezeny....