Sportop

SPORTOP - Celosvětová ochranná známka společností US Taiwan - založená IVIVA International Corporation, výrobcem vysoce kvalitních zařízení pro domácí fitness a lehké komerční využití.

Značka SPORTOP Vám přináší: elipticaly, rotopedy, steppery, veslovací stroje, trenažéry pro domácí a malé kluby.

Cardio trenažéry pro domácí a komerční využití značky Sportop získaly uznání ve více než 50 zemích světa. Moderní technologie a design, neuvěřitelný poměr ceny a kvality dostali Sportop mezi nejlepší ve své třídě ve všech ohledech důležitých pro zákazníky.

Doporučujeme Vám zakoupit si cvičební vybavení SPORTOP, pokud potřebuje krásu a moderní cardio vybavení pro odbornou přípravu doma, nebo pokud potřebuje vylepšit hotelový pokoj nebo fitness club.

IVIVA International Corporation byla založena v roce 1992. Od svého vzniku, byla její činnost zaměřena výhradně na vysoce kvalitní, inovativní fitness vybavení. Ústředí společnosti se nachází v Taiwanu.

IVIVA vlastní dvě značky - SPORTOP a SOFTOP. Prodává vysoce kvalitní fitness zařízení na všech 5 kontinentech. Obzvláště populární je značka SPORTOP, která se nejvíce úspěšně prodává v USA, Kanadě, Anglii, Německu, Nizozemsku, Švédsku, Norsku, Finsku, Itálii, Španělsku, Maďarsku, na Ukrajině, Japonsku, Izraeli, SAE a v Austrálii.

SPORTOP koncept byl založen na zkušenostech a touze neustále vyvíjet a neustále zlepšovat kvalitu vybavení pro fitness.

 Sportop je symbolem kvality, každý detail je navržen s maximálním komfortem pro uživatele. Sportop Vám přináší:

  • Moderní computer;
  • Solidní kvalita;
  • Maximální komfort;
  • New design;
  • Praktičnost.

Žádné produkty od výrobce Sportop nebyly nalezeny....