Birzman

Webová stránka značky: Birzman
 

Birzman logo

Prvním mezníkem historie společnosti Birzman se stal rok 1991 — v tomto roce otevřel Lawrence Kuo továrnu v Tchaj-wanu, která začala vyrábět vysoce kvalitní nástroje a díly pro evropská a americká kola a cyklisty. Výroba se velmi rychle stala známou díky své kvalitě a pečlivému přístupu. Nicméně tohle vše byly, kopie již rozpracovaných produktů, i když velmi kvalitní. Zlomovým bodem se stal rok 2007. V tomto roce byl sestaven tým všestranných specialistů, kteří začali vytvářet své vlastní produkty, kde byl kladen důraz na jejich kvalitu, design a ergonomii. Hi-tech výrobky Birzman jsou určené cyklistům, aby mohli provést rychlou, snadnou a profesionální opravu jak v dílně, tak v terénu.

Počátečním cílem společnosti bylo předložení těchto originálních produktů milovníkům cyklistiky, profesionálním cyklistům a mechanikům. Birzman specialisté začali vytvářet novou image na trhu, která byla dříve plná spotřebního zboží nízké kvality od automobilových výrobců a provizorních pokusů samostatných výrobců jízdních kol.

Publikum, pro které tým Birzman pracuje, jsou fanoušci cyklistiky. Nejenom profesionálové, ale všichni, kterým při pohledu na dvou kolový prostředek poskočí srdce. Tito lidé si cení rychlosti, znají cenu adrenalinu, milují chuť vítězství – právě proto se specialisté společnosti Birzman rozhodli, že tito lidé si zaslouží kvalitní nářadí, vyprodukované individuálně pro jejich potřeby. S těmito nástroji by si jezdec neměl dělat žádné starosti s možnými poškozeními, ale prostě by si užíval jízdu.

Pro vytvoření jedinečného designu, ergonomie a kvality produktů, spolupracují inženýři a designéři společnosti Birzman v těsném kontaktu se svými nejnáročnějšími koncovými uživateli – profesionálními sportovci a týmy mechaniků. A pouze tehdy, když je kvalita a funkčnost každého produktu těmito profesionály odsouhlasena, nový produkt může vstoupit do výrobní linky. Během procesu vývoje každého nástroje se specialisté řídí těmito požadavky: ergonomií ovládání, minimalizací rozměru a hmotnosti, efektivní účinností a trvanlivostí.

Motto společnosti «bez hranic» plně odpovídá duchu Birzman.

Žádné produkty od výrobce Birzman nebyly nalezeny....